Ο Μύλος αλλάζει και η καινούρια χρονιά τον βρίσκει με νέα θεματολογία, νέες και εντυπωσιακές κατασκευές αλλά με τον ίδιο πάντα στόχο - "Όλη η Ελλάδα να βρεθεί και πάλι εδώ".
Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες από την προετοιμασία του νέου Μύλου:
![Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο Μύλο των Ξωτικών](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/mylos-neos3.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.