Την πλήρωση μιας (1) θέσης επί θητεία ειδικευμένου γιατρού κλάδου ΕΣΥ ειδικότητας Νεφρολογίας στον βαθμό του Επιμελητή Β’ προκηρύσσει το Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν τα δικαιολογητικά τους στο τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού του Νοσοκομείου εις τριπλούν, κάθε σειρά σε ξεχωριστό φάκελο, μέσα σε προθεσμία 20 ημερών, από 28 Ιουλίου έως 16 Αυγούστου.
![Μια θέση γιατρού στο Νοσοκομείο Τρικάλων](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/nosokomeio-trikala7-6.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.