Παράσταση διαμαρτυρίας στην Εφορία Τρικάλων διοργανώνει η Ομοσπονδία Αγροτικών Συλλόγων Ν. Τρικάλων «Η Ανοιξη» αύριο Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου, στις 11 το πρωί, στο πλαίσιο των δράσεων κινητοποίησης που αποφασίστηκαν στη χθεσινή πανελλαδική συγκέντρωση των μπλόκων στη Νίκαια. Η ΟΑΣΤ κελεί επίσης όλους τους μικρομεσαίους αγρότες και κτηνοτρόφους των Τρικάλων ,να πάρουν μέρος στο αγροτικό συλλαλητήριο που οργανώνει την Τρίτη 14 Φλεβάρη.
![Παράσταση διαμαρτυρίας των αγροτών στην Εφορία Τρικάλων](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/doy-trikalon1-4.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.