Eνσταση κατέθεσε ο υποψήφιος πρόεδρος της ΝΟΔΕ Τρικάλων Μιχάλης Μπαγιώτης επί του ειδικού εκλογικού καταλόγου της Διεύθυνσης Πληροφορικής της Ν.Δ. από τον οποίο θα αναδειχθεί ο νέος πρόεδρος της τοπικής Οργάνωσης. Ο υποψήφιος πρόεδρος ζητά να ακυρωθεί ο υπάρχων ειδικός εκλογικός κατάλογος και να συνταχθεί νέος από τον οποίο θα έχουν αφαιρεθεί «τα δεκατρία άτομα που φέρονται ως εκλεγμένα μέλη της ΟΝΝΕΔ».
![Ενσταση Μπαγιώτη για τον εκλογικό κατάλογο](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/bagiotis-3.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.