Το Σάββατο 1 Ιουλίου, στις 11 το πρωί, θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια του νέου χώρου του Τμήματος Επειγόντων Περιστατικών Παιδιατρικού, του Γενικού Νοσοκομείου Τρικάλων.
![Εγκαίνια στο νέο χώρο του ΤΕΠ Παιδιατρικού στο Νοσοκομείο Τρικάλων](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/nosokomeio-trikalon1-3.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.