Ο «Πολιτιστικός Σύλλογος Μεγαλοχωρίου» διοργανώνει τον ετήσιο χορό στην αίθουσα εκδηλώσεων «Αρμονία» στο 4ο χιλιόμετρο Τρικάλων- Μεγαλοχωρίου στις 13 Φεβρουαρίου 2016, στις 8.30 μ. μ. Θα συμμετέχουν τα χορευτικά τμήματα του Πολιτιστικού Συλλόγου, ενώ το κέφι αναλαμβάνει να απογειώσει η ορχήστρα του Κώστα Βακουφτσή. Η κάρτα εισόδου είναι 15 ευρώ και περιλαμβάνει φαγητό και άφθονο ποτό. Σας περιμένουμε όλους για μια αξέχαστη βραδιά.
![Ο ετήσιος χορός του Μεγαλοχωρίου](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/megaloxori-xoros1.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.