Ο Βουλευτής του ΣΥ.ΡΙΖ.Α Χρ. Σιμορελής παρευρέθηκε στο 2ο Φεστιβάλ Παιδείας και Πολιτισμού που διοργάνωσε ο Δήμος Φαρκαδόνας σε συνεργασία με διεύθυνση πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων στην πλατεία του πρώην Δημαρχείου Οιχαλίας.
![O Xρ. Σιμορέλης στο 2ο Φεστιβάλ Παιδείας και Πολιτισμού Φαρκαδόνας](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/simorelis-fa.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.