Το απόγευμα της Καθαράς Δευτέρας 14 Μαρτίου στις 6 τα Τρίκαλα BC Aries υποδέχονται τον Παναθηναϊκό για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1.
Η γενική τιμή εισόδου για το παιχνίδι αυτό θα είναι 20 ευρώ. Η διάθεση των εισιτηρίων γίνεται από τα γραφεία της ΚΑΕ (Αθανασίου Διάκου 6) καθημερινά από τις 10 έως τις 2 το πρωί και από τις 6 έως τις 8 το απόγευμα. Το Σαββατοκύριακο και το πρωί της ημέρας διεξαγωγής του αγώνα εισιτήρια θα διατίθενται από τις 10 έως τις 3. Εισιτήρια διατίθενται και από το www.viva.gr
![Γενική είσοδος 20 ευρώ στο ματς Τρίκαλα BC-ΠΑΟ](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/pao-trikalabc3-2.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.