Με το δικό του τρόπο σχολίασε τη χθεσινή παρουσία στα Τρίκαλα του Μίμη Δομάζου, στο Μουσείο Τσιτσάνη, ο δήμαρχος Τρικκαίων Δημήτρης Παπαστεργίου, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook. Όπως σημειώνει «Απρόσμενη συνάντηση Β. Τσιτσάνη - Μ. Δομάζου, πριν λίγο στα Τρίκαλα! Από τα χέρια του ενός, τα πόδια του άλλου και το μυαλό και των δύο, ζήσαμε μεγάλες στιγμές στην Ελλάδα!»
Ο Μίμης Δομάζος με το μπουζούκι του Βασίλη Τσιτσάνη - Το σχόλιο του δημάρχου
Τρίκαλα | 06 Φεβ 2018, 12:35
![Ο Μίμης Δομάζος με το μπουζούκι του Βασίλη Τσιτσάνη - Το σχόλιο του δημάρχου](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/domazos-bouzouki.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.