Φαίνεται να είναι οριστικό. Οι κυβερνητικές δυνάμεις του υπουργείου Υγείας κατέληξαν στο όνομα του νέου διοικητή του νοσοκομείου Τρικάλων, που δεν είναι άλλος από τον Τρικαλινής καταγωγής γιατρό Δημήτρη Παρθένη.
Η είδηση επιβεβαιώνεται και από τον έτερο βασικό διεκδικητή της θέσης Θανάση Ευαγγελόπουλο, ο οποίος πιστεύει ότι «φαγώθηκε» εκ των έσω και με τα δυσκολίας κρατιέται και δεν προφέρει δημοσίως το όνομα του Σάκη Παπαδόπουλου…
Κ.Τ.
![Ο Δημήτρης Παρθένης νέος διοικητής στο Νοσοκομείο Τρικάλων](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/nosokomeio-trikala7-3.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.