Τη θλίψη του για τον θάνατο του συνταξιοδοτηθέντος πριν λίγους μήνες δημοτικού υπαλλήλου Κωνσταντίνου Χρ. Γιαννάκου, εκφράζει με συλλυπητήριο μήνυμα του ο Δήμαρχος Τρικκαίων Δημήτρης Παπαστεργίου.
«Ο θανών», τονίζει ο Δήμαρχος, «υπήρξε ευσυνείδητος υπάλληλος του Δήμου μας, προσφέροντας συνεχώς με την εργασία του ως υδραυλικός, σε πλήθος ζητημάτων στα οποία καλούταν να δώσει λύσεις».
Και ο κ. Παπαστεργίου τονίζει ότι «ο αδόκητος χαμός του αφήνει ένα δυσαναπλήρωτο κενό στην οικογένεια και τους οικείους του, τους οποίους συλλυπούμαι βαθύτατα».
Από το γραφείο Τύπου του Δήμου Τρικκαίων
![Συλλυπητήρια Παπαστεργίου για τον θάνατο του Κωνσταντίνου Γιαννάκου](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/ΠΕΝΘΟΣ ΚΕΡΙΑ-11.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.